•  
  • Volajte: +421 905 377 999

Internet

 Úvod / Služby / Internet

Pripojenie prostredníctvom siete LANDOM dosahuje dostatočnú kapacitnú a kvalitatívnu úroveň vhodnú nielen pre koncových bytových zákazníkov či firmy, ale už sme aj vo významnej pozícii v oblasti poskytovania internetovej konektivity menším lokálnym poskytovateľom, čo je zaiste dôkazom vysokej stability a kvality za bezkonkurenčné ceny. Naše služby poskytujeme rádiovými spojmi v licencovaných a nelicencovaných pásmach, ale taktiež káblovými, metalickými alebo optickými rozvodmi.

Internet, hovorovo net alebo sieť, je verejne dostupný celosvetový systém vzájomne prepojených počítačových sietí, ktoré prenášajú dáta pomocou prepínania packetov za použitia štandardizovaného Internet Protocolu (IP) a mnohých ďalších protokolov. Pozostáva z tisícok menších komerčných, akademických, vládnych a vojenských sietí. Slúži ako prenosové médium pre rôzne informácie a služby, ako napr. elektronická pošta, chat a systém vzájomne prepojených webstránok a dokumentov World Wide Webu (WWW).

Káblové pripojenie
Naša spoločnosť buduje v rámci obytných blokov vlastnú optickú infraštruktúru, ktorá spĺňa náročné kritériá a požiadavky podľa súčasných trendov v oblasti telekomunikácií a IT. Užívatelia môžu bezplatne využívať lokálne počítačové siete v rámci obytných blokov a sídlisk na prenos súborov, komunikáciu a zábavu. Každá užívateľská prípojka je štandardne pripojená do siete rýchlosťou 100 Mbit a podľa zvoleného užívateľského programu aj do siete Internet.
Bezdrôtové pripojenie
Mikrovlnné pripojenie je alternatíva káblovej prípojky v lokalitách, kde nie je možné pripojenie káblom, t.j. rodinné domy a domácnosti v obytných blokoch. Naša spoločnosť dodá a nainštaluje u zákazníka mikrovlnnú jednotku. Podmienkou realizácie je priama viditeľnosť na prístupový bod, ktorú posúdi náš technik pri prvotnej bezplatnej obhliadke miesta inštalácie.
Sme najlepšia voľba pre firmy a domácnosti. POMÔŽEME VÁM S PRÍSTUPOM K INFORMÁCIÁM A ZÁBAVE.